Nieposłuszeństwo obywatelskie i lekarze – Protestowanie blokady Medicaid cd

September 6th, 2018

Północna Karolina ma wysoką umieralność niemowląt (środek, w którym zajmujemy 46 miejsce w kraju), wysoki wskaźnik niskiej masy urodzeniowej (40. w kraju) i wysoki odsetek cukrzycy (36.). Należymy do najniższych 20 państw pod względem liczby zgonów przedwczesnych (36.), zgonów związanych z rakiem (35.) i zgonów z przyczyn sercowo-naczyniowych (31.) .5 Nie jesteśmy stanem zdrowym. Przy tak wielu słabych wynikach medycznych, którym można zapobiec dzięki dostępowi do dobrej opieki, w jaki sposób nie możemy zaprotestować przeciwko decyzji o odmowie dostępu do ubezpieczenia zdrowotnego kilkuset tysiącom mieszkańców Północnej Karoliny. A jak moi koledzy z 22 innych państw blokujących ekspansję Medicaid również nie przemawiają. Minął już ponad rok, a my, pracownicy służby zdrowia, wciąż protestujemy, połączeni z koalicją nauczycieli, pracowników związków, imigrantów, ekologów i ludzi wszystkich ras i religii – wszyscy pozostają na wieść, dopóki nie odwrócimy tych zasad. Jako dostawcy usług zdrowotnych wiemy, że mamy obowiązek chronić naszych pacjentów nie tylko przed szkodliwymi chorobami, ale także przed szkodliwymi politykami i toksycznymi politykami obecnego przywództwa w naszym stanie. W obliczu wielkiego zagrożenia dla naszych pacjentów i naszego stanu uważamy, że milczenie nie wchodzi w grę.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Oddziału chorób zakaźnych, School of Medicine, University of North Carolina, Chapel Hill.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. ACASignups.net. Śledzenie rejestracji w Affordable Care Act (aka Obamacare) (http://acasignups.net/graph).

2. Sommers BD, Long SK, Baicker K. Zmiany w śmiertelności po reformie służby zdrowia w Massachusetts: quasi-eksperymentalne badanie. Ann Intern Med 2014; 160: 585-593
Crossref Web of Science Medline
3. Luka pokrycia: nieubezpieczeni biedni dorośli w stanach, które nie rozszerzają Medicaid. Menlo Park, Kalifornia: Henry J. Kaiser Family Foundation, 2 kwietnia 2014 r. (Http://kff.org/health-reform/issue-brief/the-coverage-gap-uninsured-poor-adults-in-states- that -do-not-expand-medicaid).

4. Zbiorniki oceny dopuszczenia Edwardsa-Levy A. Gov. Pat McCrory: ankieta. Huffington Post. 14 sierpnia 2013 r. (Http://www.huffingtonpost.com/2013/08/14/pat-mccroy-poll_n_3755335.html).

5. Fundacja United Health. Amerykańskie rankingi zdrowia (http://statehealthstats.americashealthrankings.org/#/country/US/2011).

Zamknij odniesienia
Komentarze (20)
[hasła pokrewne: endodonta warszawa, zespoły genetyczne u dzieci, zalecenia po usunięciu zęba ]

Powiązane tematy z artykułem: endodonta warszawa zalecenia po usunięciu zęba zespoły genetyczne u dzieci